Drippery

Ceramiczny lejek

Dripper to mały lejek plus odpowiedni filtr, duet ten pomaga zaparzyć idealną kawę. Kawa w domu będzie miała wspaniały smak, gdy zaparzymy ją w sposób prosty i przy pomocy prostego urządzenia.

Drippery ceramiczne są wykonane z ceramiki jak najlepszej jakości, w środku mają ożebrowania, które nie zawsze są takie same. Ceramiczne drippery dają wspaniały i aromatyczny smak kawy. Ożebrowanie w tych dripperach czasami jest lekko zagięte, przez co zaparzana kawa lekko wiruje. To delikatne wirowanie sprawia, że jeszcze bardziej i intensywniej wydziela się aromat zaparzanej kawy.

Drippery są wykonane z plastiku, stali, szkła czy ceramiki. Ceramiczne drippery trzymają stałą temperaturę przelewanej kawy oraz dają najlepszy smak. Odpowiedni dripper plus dobry filtr i kawa gotowa i to bardzo dobra kawa.

Dripper ceramiczny doskonale trzyma się na kubkach czy filiżankach, czasami jest w białym kolorze, czerwonym lub nawet w brązowym. Występuje w dwóch rozmiarach, czasami sprzedawany jest w komplecie z naczyniem do przelewania wody. To małe i ciekawe urządzenie powoduje, że zaparzana kawa jest bardzo smaczna. Dodatkowo drippery ceramiczne to drippery najbardziej eleganckie i o najładniejszym designie.

Takie drippery można z powodzeniem myć w zmywarkach, z rozmiaru 01 zrobimy dwie filiżanki kawy. Tego rodzaju drippery są ogólnie dostępne na rynku a ich ceny nie są za wysokie. Dobrze jest korzystać z nich w czasie podróży ale w domu też są niezastąpionym gadżetem, który daje nam możliwość wypicia doskonałej kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *